• Avamatk

 • Sügismatk

 • Talimatk

 • Kevadmatk

 • an image

  Eksimismatk 29. augustil Lahemaal

  Märkamatult on ööd jälle pikemaks ja pimedamaks muutunud, kuid on siiski veel soojad - ideaalne aeg metsa ära eksimiseks! Sel augustil saab taas toimuma ebaregulaarselt traditsiooniline eksimismatk, kus õpime, kuidas metsa ära eksida; mida teha / mitte teha, kui oled eksinud; milliseid maiseid ja ebamaiseid asukaid võib öises metsas kohata ning mida arvas selle kõige kohta vanarahvas.

  Koguneme 29. augustil kl 18 Ojaäärse puhkemaja juures Lahemaal, teeme lõkke ümber juttu ning läheme eksima. Õigele lainele häälestab ja kogemusteringi vahendab Hendrik Relve.

  Ring pakub õhtul suppi ja hommikul putru, ööbimiseks võtta kaasa magamiskott ja soovi korral telk. Tulijatel palun blogi kommentaariumis teada anda, et oskaksime sööki planeerida. Kui on piisavalt huvi (st üle tosina inimese), võib korraldada transpordi Tartust Ojaäärsele ja tagasi, ka seda võib blogis kommenteerida.

  Lisatud: 22. oktoober 2012

  Sügismatk 2010

  Matsalu lahe äärde

  Uku pildid

  Lisatud: 20. märts 2011

  Kevadmatk 2010

  Kevadine matk Soomaale

  Kairi pildid

  Lisatud: 20. märts 2011

  Talimatk 2010

  Sakala kõrgustikule

  Killu pildid

  Lisatud: 20. märts 2011

  IV Ringi erakorraline talimatk

  Loe blogist:

  Kokkuvõtlik jutt
  Naha Vabariigi kujunemislugu

  Lisatud: 20. märts 2011

  Sügismatk 2009

  Puhatu looduskaitsealale

  Lisatud: 20. märts 2011

  Talimatk 2009

  Virumaale

  Matk toimus 20 – 24 veebruar. Külastasime järgnevaid paiku: Miila hiiemägi, Uljaste linnamägi, Uljaste järv, Samma küla Tammealuse hiis, Pada linnamägi, Koila linnamägi, Viru-Nigula Kongla Anni (nõid) mälestuskivi, Iila Kongula linnamägi, Iila hiiemägi, Pärna küla hiiemägi, Lahe küla hiis, Letipea Ehalkivi, Kunda hiiemägi, Kunda Lammasmägi. Eesmärgiks oli talvise Ida-Eesti looduse, pärandmaastike ja -kultuuriga tutvumine.

  Lisatud: 20. märts 2011

  Looduskaitsering

  Tartu Üliõpilaste Looduskaitsering on 1958. aastal asutatud noorteühendus, mille eesmärgiks on oma liikmete keha ja vaimu harimine keskkonna, ühiskonna ja inimkonna asjus. Ringiga võivad liituda kõik Tartu üliõpilased.

  Infot vahetatakse Ringi listi seltsid.tylkr@lists.ut.ee vahendusel ning ka blogi www.looduskaitsering.blogspot.com kaudu.


  Järgmised sündmused  Looduskaitseringi list

  Liitu listiga - http://lists.ut.ee:8888/wws


  Looduskaitseringi toetab

  an image